5. 12. 2009

6. prosince 2009 v 13:31 | Lili : ) |  • Milý deníčku ...

Ahojky lidičky!
Hlásím se po delší době. Omlouvám se, ale ve škole toho je přece jenom více a navíc mě nebaví sedět několik hodin u počítače. Spíš to tak nějak doháním s kulturou - maturáky, koncerty, kino a tak.

Včera jsme měli čerty a já se samozřejmě musím zeptat jak jste je oslavili x) Já jsem si je teda docela dost užila x) Ráno přijela babička s nadílkou a malýma sestřenkama. Prohlídli jsme spolu pár knížek, povídali o školce a tvrdily mi jak byly hodné x) Odpoledne jsem mamce vrámci akce od svzu pomáhala prodávat u stánku. Potom za mnou přijela kámoška a vyrazili jsme ven. Byla z toho paf, když viděla jak je u nás živo x) Všude samé petardy a lidi lítali venku a čerti teda taky nadělali dost hluku. Nám se teda naštěstí povedlo, že jsme se jim vyhnuli, ale zase po ségřini kámoši blbli s petardama. Ještě to tam házeli do kanálů až víka nadskakovala a nějakej dědek chtěl na ně pustit psa. Loni to prej fakt udělal. Když jsme mířili domů tak jsme konečně na ty čerty narazili. kluci je provokovali, ale oni byli tak opilí, že na nás vyběhli jen dva, z asi 10-ti člený party. Ale i tak jsem se slušně proběhla =)

Mno a večer jsem nemohla najít mobila. Myslela jsem, že jsem ho nechala u rodičů, ale ráno z něj někdo volal ségře. Ona tam volala zpátky. Vzali to, ale jic se nedělo. Tak jsem tam volala zpátky a naštěstí se ukázalo, že to byla mamčina kolegyně z práce, která ho našla. Já se fakt bála, že mi ho nevrátí, navíc je na paušál, takže by si v pohodičce mohli zavolat třeba do Ameriky. Tak jsem dostala lehce vynadáno a mobil už mám v pořádku doma x)

Jsem se rozkecala co? x) Mno já jsem jdu hodit nějaké animace, které už mám delší dobu v počítači, tak zatím pp : )
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama