1.- 2. 1. 2010 + webové layouty

2. ledna 2010 v 20:31 | Lili : ) |  • Milý deníčku ...

Ahojky lidičky!
Tak se nám to blíží. Mně se tedy vůbec do školy nechce. Žádné učení, vstávání a starosti. Prostě pohoda. Ale je fakt, že by se mi to asi brzy přejedlo.

Nebyla jsem tu od čtvrtka. Včera jsme s kamarádkou vyrazili na párty v ála Karibik. Moc lidí tam nebylo, nejspíš vyspávali po Silvestru. Ze začátku to za moc nestálo, protože si tam přivedla jedna holka od nás ze třídy kámoše a ty neměly nic jinýho na práci než se tam muchlovat že. Pak jsme tam byli jen my dvě s kámoškou a užili jsme si to. Docela sranda je, že šla tancovat až když tam bylo hodně lidí, ale stejně jsme nakonec tancovali jen my dvě x)

Dneska zase přijel můj a ségřin kámoš od dětství, kterého jsme přes rok neviděli. Strávili u nás 6 hodin a bylo to naprosto super! Pokecali jsme o všem možným a jako závěr se muselo jako obvykle, když přijedou, něco stát. Ségra si odskočila a my jsme si házeli se skákacím míčem a povedlo se nám trefit moji skleničku s kofolou x) Celej stůl i ovladače zapatlaný a všichni prý co jsme vyváděli x) Pak jsme se dohadovali, čí je to vlastně vina x) Bomba no x)

Jinak nový layout na blog mám už hotový, zbývá mi doladit záhlaví. Pokusím se ho sem dneska dát, ale nevím, jestli to stihnu. Rovněž sem začnu přidávat webové layouty, které byly schváleny.

Já jdu dodělat ten nový, tak zatím pp : )
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama