• Aktuálně

Harry Potter a Relikvie smrti - sneak peek + první oficiální fotky

6. prosince 2009 v 14:19 | Lili : )

Ahojky lidičky!
Takže jak jsem tu nedávno psala na veřejnosti se objevily zatím první dvě oficiální fotky. Můžete najít ZDE. Ta první je poté, co trio uteklo ze svatby a potlouká se v mudlovském světě. Myslím, že obdobné fotky se na internetu již objevily. Na té druhé je Harry jak vstupuje do Siriusova pokoje, který už někdo prohlédával. Fotky jsou opravdu krásné.

Kromě fotek se na internetu objevila opravdová bomba - sneak peek! Oficiálně měl být uveřejnění až v pondělí, ale video se objevilo již v pátek. Po neúspěšném pokusu o stažení pirátské verze Warner Bros rozhodla uveřejnit video dříve. Můžete v něm vidět například záběry z lasturové vily, hřbitova a mnoho dalších úžasných scén. Video naleznete POD ČLÁNKEM. Teda nevím jak vy, ale já mám po shlédnutí těch záběrů pocit, že to do premiéry filmu nevydržím! Vypadá to naprosto fantasticky!

Jako bonus se objevily i fotky z sneak peeku. Kvalita je trochu horší, ale fotky jsou naprosto úžasné!! Můžete je najít ZDE. Zároveň se také objevilo oficiální logo k 1. dílu Relikvií. Najdete ho ZDE.

Mno doufám, že tyto informace aspoň někoho potěší, i když pro většinu fanoušků asi už nebudou tak aktuální x)

Harry Potter a Relikvie smrti

24. listopadu 2009 v 16:04 | Lili : )

Takže původně se měla tato rubrika týkat aktualit na tomto blogu jako je třeba nový design, pozastavení objednávek apod. Jenže tohle všechno já píšu do rubriky Milý deníčku, takže by to nakonec stejně nemělo žádný význam. Takže v této rubrice se budu věnovat věcem, které mne zaujaly. Jako první jsem si vybrala Potter ságu.

Jak už asi vědí lidé, co mě znají z mých dřívějších blogů, jsem velkým fanouškem Potterovské ságy. Možná to asi taky nevypadá, ale fakt je, že tuhle ságu znám od svého dětství.

Dnes jsem na internetu objevila několik dní starou novinku ohledně fotek k poslednímu filmu. Prozatím se objevovaly pouze fanouškovské plakáty, fotky či fotky z natáčení, ale nikdy ne přímo z filmu. A to by se mělo v nejbližší době změnit. Již na začátku prosince by se měly objevit první oficiální fotky k filmu, což je naprosto fantastické! Musím říct, že už se na ně opravdu těším a určitě nejsem sama x)

Zatím si na fotky si budeme muset ještě nějakou chvíli počkat, ale prozatím zde mám 2 naprosto skvělé fanouškovské fotky z filmu. najdete je v celém článku ↓↓
 
 

Reklama