• Milý deníčku ...

R jako Rekonstrukce

7. ledna 2010 v 17:57 | Lili : )

Ahojky lidičky!
Asi stejně jako většina normálních lidí jak začala škola nemám čas. Mno hlavně i chuť. Pozastavovat nebudu, ale prosím berte ohled na to, že škola začala, a neberte to tak, že na blog kašlu.

Mno a jak název článku napovídá trochu to tu hodlám upravit. Překopu rozcestníky a docela uvažuju o galerii. Nerada od někoho kopíruju, ale na devinartu a oficiálních galeriích se najdou opravdu nádherné fotky. Ještě uvidím. Jinak pozastavila jsem objednávku layoutů, protože už takhle jich mám pár před sebou a nestíhala bych. Ty již objednané dodělám, ale další objednávky přijímat nebudu. Chci tu hlavně konečně dát webové layouty, které jsem již slibovala. Taky potřebuju dodělat nějaké avatary a mám rozdělaných pár animací, takže mi nuda asi nehrozí x)

Tak já jdu na ty rozcestníky a zase za pár dní papík x)

1.- 2. 1. 2010 + webové layouty

2. ledna 2010 v 20:31 | Lili : )

Ahojky lidičky!
Tak se nám to blíží. Mně se tedy vůbec do školy nechce. Žádné učení, vstávání a starosti. Prostě pohoda. Ale je fakt, že by se mi to asi brzy přejedlo.

Nebyla jsem tu od čtvrtka. Včera jsme s kamarádkou vyrazili na párty v ála Karibik. Moc lidí tam nebylo, nejspíš vyspávali po Silvestru. Ze začátku to za moc nestálo, protože si tam přivedla jedna holka od nás ze třídy kámoše a ty neměly nic jinýho na práci než se tam muchlovat že. Pak jsme tam byli jen my dvě s kámoškou a užili jsme si to. Docela sranda je, že šla tancovat až když tam bylo hodně lidí, ale stejně jsme nakonec tancovali jen my dvě x)

Dneska zase přijel můj a ségřin kámoš od dětství, kterého jsme přes rok neviděli. Strávili u nás 6 hodin a bylo to naprosto super! Pokecali jsme o všem možným a jako závěr se muselo jako obvykle, když přijedou, něco stát. Ségra si odskočila a my jsme si házeli se skákacím míčem a povedlo se nám trefit moji skleničku s kofolou x) Celej stůl i ovladače zapatlaný a všichni prý co jsme vyváděli x) Pak jsme se dohadovali, čí je to vlastně vina x) Bomba no x)

Jinak nový layout na blog mám už hotový, zbývá mi doladit záhlaví. Pokusím se ho sem dneska dát, ale nevím, jestli to stihnu. Rovněž sem začnu přidávat webové layouty, které byly schváleny.

Já jdu dodělat ten nový, tak zatím pp : )

Další z mých blbých nápadů

29. prosince 2009 v 15:13 | Lili : )

Ahojky lidičky!
Ano, opět otravuji s dalším hloupým nápadem x) Jak jsem sem včera dávala layout s Rozbřeskem tzv.webový, tak mě napadlo, že bych dělala layouty v tomto stylu i na přání. Otázka je ovšem, jestli by o to vůbec někdo stál, aby to nakonec nebylo tak, že by si všichni objednávali ty staré. Takže jestli vás můžu poprosit, když už se k tomu nehodláte vyjadřovat hlasovali byste v anketě pod článkem? Myslím, že jedno kliknutí by vás nezabilo a mně by to opravdu pomohlo. Takže předem děkuju za každé vaše kliknutí x)

Mno já jdu dělat nový layout. Tenhle se tu moc neohřál, ale chtěla bych sem dát jeden z webových. No uvidíme, jestli bude vůbec stát za to, abych ho sem dala.

Problémy s blog.cz

22. prosince 2009 v 17:56 | Lili : )

Ahojky lidičky!
Takže jak už všichni asi víte, blog.cz se opět ozval s další poruchou. Nezobrazují se nové články a nejdou dávat komentáře k prvním článkům. Mě se to naštěstí netýká, bohužel jsem se ale stejně nevyhnula jistým nepříjemnostem. Na blog.cz se mi normálně objeví, že mám nový komentář i v nastavení, ale jakmile si kliknu na tu danou stránku na blogu, tak tam nic nemám. Sice to není nic extra závažného, ale že bych byla z toho na větvi, to se fakt říct nedá. Nj, budeme muset doufat, že se blog.cz vzpamatuje co nejdřív.

No já jdu dohánět ty dny, co jsem byla ve škole a nestíhala. Asi udělám nějaké avatary nebo tapety na mobil. Ještě uvidím. Tak zatím...

Jak jste chtěli ...

17. prosince 2009 v 18:21 | Lili : )

Ahojky lidičky!
Asi jste si většinou všimli nového layoutu. Dala jsem sem ohledně něj anketu a všichni, kdo se zúčastnili, hlasovali pro Rozbřesk, tak ho tady máte. Vypadá chaoticky, ohavně a spatlaně, ale musím se přiznat, že mně se tato podivnost úplně maximálně líbí! x) Ujeté, leč pravdivé. Doufám, že na tom bude aspoň někdo obdobně =)

Jinak bych se chtěla zeptat, jestli náhodou někdo z vás neví o nějakém spolehlivém programu na videa. Já využívala několik měsíců služeb Windows Movie Makeru. Dala jsem mu několik šancí, abych došla k závěru, že je to nejdebilnější program, jaký jsem viděla a že raději budu bez videí než se s ním rozčilovat. Leč nápadů je spousta, materiálu taktéž, ale program jaksi neexistuje. Takže ještě jednou prosím, jestli víte o nějakém programu, napište mi sem odkaz či aspoň název, budu fakt moc vděčná =)

Mno já jdu dělat layout pro kamarádku a taky dám svůj starý lay do volných. Tak zatim pp : )

Změna layoutu

13. prosince 2009 v 14:44 | Lili : )

Ahojky lidičky!
Tak už jste si asi všimli nového vánočního layoutu...nj, ten se asi přehlédnout nedá x) Graficky se mi i celkem líbí, ale nějak se mi tu nelíbí. Upřímně řečeno nejradši bych ho změnila. Hodně mě poslední dobou baví dělat s fan artama k Rozbřesku. Asi to bude způsobeno i tím, že fotek k HP7 se začíná objevovat čím dál víc a k Rozbřesku toho tolik není a já jsem strašně ráda originální x)

Takže co byste řekli na lay s Rozbřeskem?! Layout je barevně laděný jako avatar, tudíž červená s bílou. Není s vánočním motivem a je takový lehce ujetý (dle mého soudu x) Pls napište mi jak na to máte názor (stačí hlásnout v anketě x)

Jinak bych sem chtěla dát nějakou tu grafiku z fan artů (avatary, tapety na mobil apod.), tak doufám, že vás tím aspoň trochu potěším =)

Mno já jdu dělat nějakou tu grafiku, tak se tu zatím mějte =) Páček x)

P.S.: Právě sem se zamilovala do tohoto songu x) Je fakt naprosto božský!!! A to video teda taky!

5. 12. 2009

6. prosince 2009 v 13:31 | Lili : )

Ahojky lidičky!
Hlásím se po delší době. Omlouvám se, ale ve škole toho je přece jenom více a navíc mě nebaví sedět několik hodin u počítače. Spíš to tak nějak doháním s kulturou - maturáky, koncerty, kino a tak.

Včera jsme měli čerty a já se samozřejmě musím zeptat jak jste je oslavili x) Já jsem si je teda docela dost užila x) Ráno přijela babička s nadílkou a malýma sestřenkama. Prohlídli jsme spolu pár knížek, povídali o školce a tvrdily mi jak byly hodné x) Odpoledne jsem mamce vrámci akce od svzu pomáhala prodávat u stánku. Potom za mnou přijela kámoška a vyrazili jsme ven. Byla z toho paf, když viděla jak je u nás živo x) Všude samé petardy a lidi lítali venku a čerti teda taky nadělali dost hluku. Nám se teda naštěstí povedlo, že jsme se jim vyhnuli, ale zase po ségřini kámoši blbli s petardama. Ještě to tam házeli do kanálů až víka nadskakovala a nějakej dědek chtěl na ně pustit psa. Loni to prej fakt udělal. Když jsme mířili domů tak jsme konečně na ty čerty narazili. kluci je provokovali, ale oni byli tak opilí, že na nás vyběhli jen dva, z asi 10-ti člený party. Ale i tak jsem se slušně proběhla =)

Mno a večer jsem nemohla najít mobila. Myslela jsem, že jsem ho nechala u rodičů, ale ráno z něj někdo volal ségře. Ona tam volala zpátky. Vzali to, ale jic se nedělo. Tak jsem tam volala zpátky a naštěstí se ukázalo, že to byla mamčina kolegyně z práce, která ho našla. Já se fakt bála, že mi ho nevrátí, navíc je na paušál, takže by si v pohodičce mohli zavolat třeba do Ameriky. Tak jsem dostala lehce vynadáno a mobil už mám v pořádku doma x)

Jsem se rozkecala co? x) Mno já jsem jdu hodit nějaké animace, které už mám delší dobu v počítači, tak zatím pp : )

Jen tak dál...

1. prosince 2009 v 20:39 | Lili : )

Zdar lidi!
Takže se tu hlásím s pár novinkami a připomínkami okolo blogu. Chtěla bych tímto říct, že mě pěkně štvete vážení! OK, chápu, že tu nemůže být třeba 30 komentářů denně, ale myslím, že by vám ručičky neupadly, kdybyste napsali svůj názor. Spousta lidí sem mrkne, v horším případě napíše reklamu, a tím to končí.Já se snažím psát na jiné blogy normální komentáře k daným článkům, žádné reklamy a vy se sem jen mrknete a tím to pro vás končí. jak se říká, pro dobrotu na žebrotu.

Abych nekřivdila všem, tak je tu slečna, která mě moc a moc těší tím, že tento blog pravidelně navštěvuje ačkoliv nejsme SB...takže moc a moc děkuji {Łady} Alici =)

Takže tímto chci říct, že bych byla fakt moc ráda, kdybyste mi aspoň trochu pomohli. Ráda bych udělala vánoční design, aby se vám líbil, ale když nikdo nehlasuje, tak ho asi těžko budu dělat že...anebo se na to z vysoka vy... A stejně to asi taky dopadne s povídkami na tomto blogu. Stejně to ani nečtete a k reklamě mi píšete o skvělých povídkách, aniž byste si ráčili přečíst aspoň úvod...

Takže kdokoliv by měl zájem se přihlásit do SONB Twilight, může ZDE. Předem vám děkuji za každé přihlášení =) Taktéž bych chtěla poprosit o váš názor v anketě. myslím, že jedno kliknutí není až tak moc =) A ohledně povídek. Byla bych fakt ráda, kdybyste na ně psali svůj názor, abych věděla, jestli má enu je sem dávat či ne. Jak zatím vidím, tak asi ne... Kdyby náhodou tak ji najdete ZDE.

Mno nic, já se jdu koukat na Ordinaci a pak na Šéfa, tak pro dnešek papa =)

Objednávky grafiky, layoutu

21. listopadu 2009 v 17:09 | Lili : )

Teda...já fakt nevím co mám říct. Fakt moc vám za to děkuju, hrozně jste mě potěšili =) Vím, že jsem tu teď nebyla, ale nějak jsem nestíhala...psali jsme docela dost testů. Některé se vydařily více, jié méně. Pátek jsem strávila na maturáku a dnešek zase na brigádě. Každý den jsem ale přes blog.cz sledovala komentáře a nic mi nenaskakovalo. Ze zvědavosti jsem mrkla do objednávek a ... bum!! Já vím, že to není zase tolik závratné, ale na to, že tady začínám, je to super!!!

Takže za ty objednávky se moc a moc omlouvám a slibuji, že se do nich pustím ještě dnes (a taky, že už nebudu věřit blogu.cz x)

P. S.: Jak jste se dostali k blogu http://lost-in-my-dreams.blog.cz/?
 
 

Reklama