• Moje tapety na mobil

0.4 Tapety na mobil - Eric Dane

6. listopadu 2009 v 23:41 | Lili : )
Takže na internetu jsem našla naprosto náádhernej shoot Erica Danea. Přemýšlela jsem co z nich udělat. Podle mě by se perfektně hodily na wall, ale protože mi wallpapery mc nejdou (čili vůbec), tak jsem se nakonec rozhodla pro tapety. Fotky jsem nijak neupravovala, protože jsou samy o sobě prostě dokonalý x) Jako obvykle jsem je udělala s nápisem i bez a ve velikosti 176x220. Mně osobně se docela líbí, ale protože byly dokonalé fotky, tak na nich nebylo moc co zkazit x)

0.3 Tapety na mobil - Dr. House

30. října 2009 v 19:07 | Lili : )
Takže tady jsou další tapety, tentokrát s Dr. Housem. Konečně se mi povedlo stáhnout House M.D. font a strašně se mi líbí. Taky mě zaujaly promo fotky k nové sezóně, takže nebylo co řešit x) Původně jsem je chtěla udělat pouze s 6. sérií, ale moc se mi tam nelíbily některé fotky, tak z toho nakonec vznikl takový mix od všeho. prostě jsem vybrala ty promo fotky, které se mi líbily, bez ohledu na to odkud jsou. Mno mně se docela líbí, hlavně kvůli tomu písmu, ale přijdou mi moc obyčejné : ( Mno tak snad se budou aspoň trochu líbit =)

0.2 Tapety na mobil - Zoufalé manželky (6. řada)

29. října 2009 v 21:05 | Lili : )
Takže objevila jsem v kompu další nádhernou fotku, tentokrát promo k 6.řadě Zoufalých manželek. Musím říct, že jsem se do té fotky fakt zamilovala, tak mě napadlo udělat z ní tapety na mobil. Udělala jsem 3 z celkově a pak jednotlivé postavy. Upřímně řečeno mně se moc nelíbí. Přijde mi, že jsem tu fotku dost slušně po...kazila. Mno tak snad jsem vás moc nevyděsila x)

0.1 Tapety na mobil - Ashley Tisdale (Crank It Up)

29. října 2009 v 17:02 | Lili : )
Takže po dlouhé odmlce jsem se rozhodla udělat tapety na mobil. Vybrala jsem si fotky k novému Ashley, Crank It Up. Musím říct, že mi úplně učarovaly, hlavně tedy ty, kde je Ashley s křídly x) Udělala jsem je jako obvykle 176x220 a s nápisem i bez. Písma jsem tentokrát udělala 2, protože jsem se nemohla rozhodnout, které je hezčí. Původně jsem je chtěla vylepšit texturou, ale nakonce mi přišlo, že bych je spíš zkazila =) Podle mě docela ujdou, tak snad se vám budou líbit =)
 
 

Reklama